jesse-orrico-Us3AQvyOP-o-unsplash
दैनिक उपासना

हाम्रो हृदय कहिल्यै बहकिनु हुँदैन ।

320 Views
Read Time:2 Minute, 37 Second

शालोम नेपाल – येशू ख्रीष्टसँग हिंड्नकोलागि केहि साँचोहरू छन् ति कुराहरुलाई पालना गर्दा परमेश्वरको वचनले हाम्रो हृदयमा छाप छोड्नुको साथै  हामीलाई सहयोग गर्ने महत्त्वपूर्ण संकेतहरू हृदयमा हिँडिरहन्छ। वचनलाई आफ्नो हृदयमा राख्नुहोस्, र वचनले तपाईंलाई र तपाईको हृदयलाई सुरक्षित राख्नेछ । “ख्रीष्टको वचन तिमीहरूमा प्रशस्ततासंग वास गरोस (कलस्सी ३:१६); वचनलाई तपाइँ भित्र बस्न दिनुहोस्, एक रात मात्र होईन, यसलाई सम्पूर्ण रूपमा रहन दिनुहोस्; यसको आदेशहरू, प्रतिज्ञाहरू, धम्कीहरू; र सबै बुझाइहरूमा, तब यसले तपाइँको हृदय र जीवनलाई सुरक्षित गर्दछ। वचनको सन्दर्भमा यो हृदयको चिप्लोपन हो, तर विवेकलाई बिर्सिएका सत्यहरूले जीवनमा प्रभाव पार्न सक्दैन। त्यसैले तपाईंको हृदयमा सदैव  वचन राख्नुहोस्, र यसले दुबै हृदय र जीवनलाई सुरक्षित राख्दछ। “त्यसका हृदयमा त्यसका परमेश्वोरको व्यवस्था हुन्छ, त्यसका खुट्टा चिप्लिदैनन (भजनसंग्रह ३७:३१); यदि हामीले वचनले भेने मुताविक गर्‍यो भने, टुक्रिएको हृदयलाई उहाले फेरि जोडनुहुनेछ। “तब पत्रुसलाई येशुले भन्नुभएको यो कुरा याद भयो…तब तिनी बाहिर गएर धुरुधुरु रोए (मात्ति २६:७५)। वचनको प्रभावकारिता र प्रभावशाली प्रभाव नहराउन्जेल हामीले कहिल्यै आफ्नो हृदय गुमाउँदैनौं।

त्यसैले तपाईंको हृदयलाई आज अनि सँधै जाँचमा राख्ने प्रयास गर्नुहोस्। यसलाई सुरक्षित राख्नुहोस्, यसको सुरक्षा गर्नुहोस्, र परमेश्वरको वचनलाई त्यहाँ लुकाउनुहोस्, तब मात्र तपाईंको मुटुले तपाईंलाई सजिलै धोका दिनेछैन (यर्मिया १७:९ पदलाई हेर्नुहोस्)।

हे मेरो छोरो, सुन र बुद्दिमान बन, र तेरो हृदय ठिक मार्गमा राख।  हित्तोपदेश २३:१९

1 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *