aaron-burden-9zsHNt5OpqE-unsplash
दैनिक उपासना

शक्तिशाली परमेश्वोर

261 Views
Read Time:2 Minute, 40 Second

शालोम नेपाल – जब ब्रिटिश संगीतकार जर्ज फ्रिडरिक हन्डलले आफ्नो सबैभन्दा प्रख्यात वक्ताकोलागि रचना गरिरहेका थिए, उनले आफ्नो अनुहार टेबुलमुनि लुकाए र उनको शरीर थरथर काँपिरहेको थियो । उसको त्यो अवस्था सोच्नु भन्दा पहिले यो लेखिएको खोल्नुहोस्: “ऊ घृणित थियो, र हामीले उसलाई केहि मोलको गनेनौ” (यशैया ५३:३)।

हाम्रो जीवनमा येशू ख्रीष्टले राख्नुभएको मूल्यले हन्डेलको मुटुमा एक तीरलेझैं हान्यो। क्रूसको त्यो पीडा उहाँले सहनुभयो, किनकि उहाँ हाम्रो प्राणको ख्याल राख्नुहुन्छ। यसले हन्डलको आत्माको जग नै हल्लायो, ​​र यस कारणले गर्दा, उनले सबैभन्दा महान संगीत रचनालाई कलम गर्न सक्षम भए, जसलाई हन्डलको शक्तिशाली परमेश्वोर भनेर चिनिन्छ।

म विश्वास गर्दछु कि सबैजनाले शक्तिशाली परमेश्वोरसँग व्यक्तिगत भेट गर्नुपर्दछ। पेन्टेकोस्टको दिनमा, छुटकाराको कथा सुनेपछि ३,००० भन्दा बढी मानिसहरू चर्चमा थपियो। तिनीहरू केवल सन्देश सुनेर सन्तुष्ट थिएनन्, तिनीहरूले शक्तिशाली परमेश्वोरलाई भेट्नुपर्‍यो। जर्ज फ्रिडरिक हन्डललाई गाउनको लागि केवल अर्को संगीत सामग्रीको साथको मात्र आवश्यक थिएन, उनले पनि शक्तिशाली परमेश्वोरलाई भेट्नुपर्‍यो।

त्यसैले हामी अहिले यस संसारले देखेको सबैभन्दा ठूलो आत्मिक जागृतिको चुनौती पूर्ण अवस्थामा छौं। हाम्रो चर्चहरूमा झुण्डिएका धार्मिक प्रतीकहरूले अचानक नयाँ अर्थ लिनेछ। आज व्यक्तिहरू केवल सन्देश सुनेर मात्र सन्तुष्ट हुँदैनन् … उनीहरू शक्तिशाली परमेश्वोरलाई भेट्न चाहन्छन्। के यो तपाईको मनको चाहना हो?

यो कुरा सुनेर तिनीहरूको हृदय छियाछिया भयो, अनि पत्रुस र अरू प्रेरितहरूलाई तिनीहरूले भने, “ए भाइ हो, हामीले के गर्ने?” प्रेरित २:३७

1 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *