jesse-orrico-IdjxBF_StBk-unsplash
दैनिक उपासना

संघर्ष वास्तविक हो ।

396 Views
Read Time:3 Minute, 30 Second

शालोम नेपाल – के तपाइँले कहिल्यै महसुस गर्नुभएको छ, कि तपाइँ शत्रुसँग लड्दै हुनुहुन्छ जुन तपाईंले देख्न सक्नुहुन्न र बुझ्नुहुन्न? सबै इसाईहरूको लागि, त्यो वास्तविकता हो। हामी स्वर्गीय अनुपातको लडाईमा छौं, र यो संघर्ष वास्तविक छ। शैतान र त्यसका प्रेतहरूले हामीलाई निरुत्साहित गर्न र तिनीहरूको भ्रामक चालहरूबाट अलमल्याउन खोजिरहेका छन् र यदि हामी त्यसका साथमा छैनौं भने त्यसले हामीलाई विचलित र व्याकुल बनाउँछ। तसर्थ तपाईंले यो याद गर्नुहोस कि तपाइँ अदृश्य रुपमा दुश्मनसँग लड्दै हुनुहुन्छ।

हामि आत्मिक संसारमा संघर्ष गरिरहेकाछौ, त्यसैले सदैव अदृश्य सक्ति संग युद्ध गर्न हामी हाम्रो आत्मिक हतियारहरू संग सुसज्जित हुनु आवश्यक छ। जसले यसलाई इन्कार गर्छन् र उनीहरूले देख्न नसक्ने वास्तविकता संग भाग्ने जोखिम मोल्दन्छन्। तिनीहरूले तपाइँसँग दिमागका खेलहरू खेल्छन् र तपाइँको नियन्त्रणमा छ भन्ने धारणा दिन्छन्, र त्यसपछि तिनीहरूले तपाइँलाई थाहै नदिई चिपकाउँछन्। जुन क्रियाकलापबाट कोही पनि यसमा अछुतो रहन सकेकाछैन।

इसाईहरूले बुझ्नु पर्नेकुरा चाहि, हामी त्यसप्रकारको संघर्षमा विजयी हुन सक्छौं। पवित्र आत्माको शक्तिमा भर परेर र परमेश्वरको वचनमा भरोसा राखेर यो प्रकारको संघर्षमा विजयी हुनसक्छौ। जब तपाईं आफ्नो आत्मिक हातहतियार र बाइबललाई तरवारको रूपमा लिएर युद्ध गर्न जानुहुन्छ। यसले तपाईंलाई अपुग महसुस गराउन सक्छ, तर तपाईंले यो याद राख्नुपर्दछ कि परमेश्वरको वचन जीवित र शक्तिशाली छ, हड्डी र हड्डी भित्रको मासी विभाजन गर्न सक्षम छ। यदि तपाईं आफ्नो शक्तिमा भर पर्नुभयो भने, तपाईं असफल हुनुहुनेछ, तर प्रभुमा भरोसा राख्नुहुन्छ भने उहाँले तपाईंलाई विजयी तुल्याउनुहुनेछ।

त्यसैले विजयी जीवन बिताउनु भनेको शैतानलाई हराउनको लागि मात्रै पनि होइन। यो प्रभुको नजिक जाने उत्तम उपाय पनि हो। त्यसैले आफैलाई तयार पार्नुहोस् र सदैव तयार हुनुहोस्।

किनकि हामीहरूको युद्ध शरीर र रगतको विरुद्ध होइन, तर प्रधानताहरूका विरुद्ध, शक्तिहरूका विरुद्ध, वर्तमान अन्‍धकारका सांसारिक शासकहरूका विरुद्ध र स्‍वर्गीय स्‍थानहरूमा भएका दुष्‍ट्याइँका आत्‍मिक सेनाहरूका विरुद्ध हो। एफिसी ६:१२ 

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *