so
दैनिक उपासना

के तपाईंको हृदय उर्वरा माटो जस्तो छ?

333 Views
Read Time:2 Minute, 23 Second

शालोम नेपाल – येशूले हाम्रो हृदयलाई उर्वरा माटोसित तुलना गर्नुभयो। माटोको उखान भनेको विश्वासीहरूको लागि एउटा स्मरण हो कि फल फलाउनको लागि उनीहरूको हृदयहरू ठीक ठाउँमा हुनु आवश्यक छ। यदि इसाईको हृदयहरू परमेश्वरको वचनमा कठोर छ भने, तब त्यहाँ कुनै फल फलेर वृद्धि हुनेछैन। इसाईको हृदय ढुङ्ग्गा र सामाले भरिएको छ भने, आफैले केही वृद्धि देख्न सक्नुहुन्छ, तर यो पर्याप्त हुनेछैन। फलवन्त र उर्वरा हृदय हुनको लागि हामीले यस संसारको ख्यालहरू हटाउनु पर्छ। त्यसैले तपाइँको हृदय सहि ठाउँमा राख्नुहोस्।

उर्वरा हृदयहरू पवित्र आत्माको निरन्तर कामको परिणाम हो। पापहरूको लागि पश्चात्तापको कार्य छ जस्ले कडा क्षेत्रहरू तोड्दछ, र त्यहाँ विश्वासको काम पनि छ जुन हामीलाई राम्रो देखिने माटोमा सतर्क गराउँछ, तर तल ढुङ्ग्गा छ जसले जरालाई भित्र जान अनुमति दिँदैन। र अन्तमा, आफूलाई इन्कार गर्ने काम हुन्छ। यदि यो अवस्थामा तपाईंले आत्मालाई यो कामको लागि दिनुभयो भने, तपाईंले आफ्नो हृदयमा उर्वर माटो देख्नुहुनेछ।

त्यसैले के तपाईंको हृदय उर्वरा माटो जस्तो छ? धेरै इसाईहरू आफ्नो जीवनको सय गुणा फलमा फोकस गर्छन् साथै कडा परिश्रम पनि । आज आफ्नो हृदयलाई आत्माको काममा पेश गर्नुहोस् र उहाँलाई सफा गरि उर्वरा माटो उत्पादन गर्न दिनुहोस्। तब तपाईको जीवनले धेरै फल फलाउनेछ।

तर असल जमिनमा छरिएको चाहिँ त्‍यो हो, जसले वचन सुन्‍छ, र बुझ्‍दछ, र साँच्‍चै फल फलाउँछ। त्‍यसले छरेको बीउबाट सय गुणा, साठी गुणा र तीस गुणा फसल फलाउँछ। मात्ति १३:२३

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *