element5-digital-T9CXBZLUvic-unsplash
दैनिक उपासना

परमेश्वोरले तपाईंलाई चुन्‍नुभयो।

190 Views
Read Time:2 Minute, 56 Second

शालोम नेपाल – के तपाइँ कहिल्यै खेल खेल्नको लागि अन्तिम विकल्पमा छानिनु भएको छ? के तपाईं साथीहरूले गरिरहेको गतिविधिबाट एक्लिनु भएको छ ?  हामी सबैलाई छनौट हुदा र नगरिदाको पिडा थाहा छ। यो एक प्रकारको घाउ हो जुन निको हुन केहि समय लाग्छ । येशू ख्रीष्टको सन्दर्भमा त्यस्तो होइन। संसारको जग बसाउनु भन्दा पहिले परमेश्वरले तपाईंलाई चुन्नु भयो। उहाँले तपाईमाथि उहाँको प्रेम खन्याउन छनौट गर्नुभयो, र उहाँले केवल हामीलाई यो सोध्नु हुन्छ कि, के हामी पवित्र जीवन बिताउन कोसिस गर्छौं।

परमेश्वरले संसार र यसमा भएका सबै कुराहरू सृष्टि गर्नुभयो ताकि उहाँको अथाह प्रेम देखाउनको लागि एउटा उदाहरण होस्। जब उहाँ सृष्टिको छ दिन हुँदै जानुभयो, उहाँ र हामीबीच पूर्ण सम्बन्ध हुने विचारको साथ उहाँले यो काम गर्नुभयो। दुर्भाग्यवस, पापले त्यो सिद्ध एकतालाई बिगार्‍यो, र हामी चाहिँ शरीरमा उहाँको योजना भन्दा कम बाँचिरहेका छौं।

त्यसो हो भने परमेश्वर हामीबाट के चाहानुहुन्छ? उहाँ हामी पवित्र र निर्दोष प्रेममा बाँचेको चाहानुहुन्छ। पवित्रता भनेको पूर्णता होइन। यसको मतलव परमेश्वरको आज्ञापालनमा जीवन बिताउनु हो जस्ले उहाँको महिमा हुदछ।

त्यसैले हुनसक्छ तपाईं यस कुरालाई पढ्दै हुनुहुन्छ, र यसले तपाईंको एक्लोपनको भावनालाई जित्न सक्दैन। म तपाईले संघर्ष गरिरहेका कुराहरुलाई घटाउने कोशिस गरीरहेको छैन, तर तपाई परमेश्वोरबाट आउने प्रेममा सन्तुष्ट हुनुहुन्न भने, तपाई अरुहरुको प्रेमबाट कहिल्यै खुशी हुनुहुनेछैन। तपाई कुन अवस्थाबाट गुज्री रहनुभएको छ भन्ने कुरा उहाँले बुझ्नुभएको छ र अरू मानिसले भन्दा बढि उहाँले मद्दत गर्न चाहानुहुन्छ । त्यसैले तपाईलाई चाहिने सबै कुरा उहाँलाई सुम्पिदिनुहोस्।

उहाँको सामुन्‍ने पवित्र र निष्‍कलङ्क होऔं भनेर संसारको उत्‍पत्तिभन्‍दा अघिबाटै उहाँले हामीलाई चुन्‍नुभयो। एफिसी १:४

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *